Konkursy o wrocławskich mostach

Towarzystwo Miłośników Wrocławia każdego roku organizuje szereg konkursów skupionych w ramach Wielkiej Nagrody Wrocławia. Są to konkursy dla pasjonatów wielu dziedzin! Są konkursy dla znawców historii naszego miasta, dla osób mających talenty pisarskie czy konkursy dla osób utalentowanych plastycznie i nie tylko! W tym roku szkolnym tematem są: 

WROCŁAWSKIE MOSTY

za: commons.wikimedia.org, autor Navaho, 2007
XXIV POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
„WROCŁAW, MOJE MIASTO”

Szykujecie pracę plastyczną wykonaną w dowolnej technice w dowolnym formacie i technice. Jest tylko jeden warunek - praca musi być tematycznie związana z wrocławskimi mostami. Nie będą przyjmowane tak zwane formy przestrzenne.

XX POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY
„WROCŁAW W FOTOGRAFII”

Szykujecie indywidualne prace fotograficzne w formacie 13x18cm do 18x24cm. Zdjecia mogą być zarówno czarno-białe, jak i kolorowe. Może warto wykorzystać nadchodzące piękne dni, na wykonanie ciekawych fotografii w jesiennej scenerii, a może warto poczekać na zimową szatę, samo oceńcie!

X POWIATOWY KONKURS
NA MULTIMEDIALNĄ PREZENTACJĘ O WROCŁAWIU

Konkurs jest jednoetapowy. Szykujecie prezentacje multimedialne lub krótkie klipy filmowe, których motywem przewodnim są oczywiście wrocławskie mosty. Do konkursu dopuszczone będą wyłącznie prezentacje i filmy prezentujące autorskie zdjęcia i klipy. Jeśli już wykonacie zdjęcie czy nakręcicie film to możecie je przynieść do nauczyciela na płycie CD. Przyjmowane są prace wykonane w programie Power Point (wersja do 2007) lub krótkie formy filmowe (format AVI). 

Na Wasze prace czekamy do 2 marca 2015 (poniedziałek).

Zespole Szkół Plastycznych prace oddajecie do p. Gabryeli Taczyńskiej (sala 203).
Tu ważna uwaga konkursy przeznaczone są tylko dla gimnazjalistów!

Gimnazjum nr 29 prace oddajecie do p. Jana Taczyńskiego (sala 36).

ZAPRASZAMY!

Komentarze

Popularne posty