Witamy wiosnę!

Już od dobrych kilku dni, za sprawą zielonych trzcin, do sali geograficznej nr 36 zawitała wiosna! Trzeba przyznać, że dziś jak na ostatni dzień zimy było niezwykle ciepło, wręcz upalnie. Termometry we Wrocławiu wskazywały nawet 20 stopni Celsjusza! Pomyśleć, że w zeszłym roku o tej porze, trzeba było zmierzyć się z 20 stopniowym mrozem! Byliśmy wtedy w opolskim ZOO.

W czwartek 20 marca, korzystając z ładnej pogody klasa IE wybrała się na lekcję do Parku Juliusza Słowackiego, kończąc cykl zajęć terenowych w Gimnazjum nr 29. Pracowaliśmy jak zwykle nad standardowym zestawem pytań, dotyczących tego miejsca. Pamiątkowe zdjęcie przy Juliuszu można będzie powtórzyć za dwa lata, jak młodzi będą kończyć szkołę. Ciekawe jak się zmienią? Zachęcam do obejrzenia galerii.

W piątek 21 marca, wybrałem się jak co tydzień do ZSP. Tam wielkie poruszenie, parada z okazji przywitania wiosny. Hasłem tegorocznego marszu były kapelusze. Mieliśmy przejść ze szkoły na Rynek i z powrotem, po drodze kręcąc teledysk. Wychodziliśmy bezpośrednio po lekcji geografii, dlatego prawie wszyscy byli już przygotowani i przebrani. Trzeba przyznać, że ta lekcja miała wyjątkową oprawę! Nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia. Zachęcam do obejrzenia galerii

Komentarze

Popularne posty