Milicz (wycieczka 19)

Jak co roku trzy patrole z naszej szkoły brały udział w Wrocławskich Marszach Matematycznych na Orientację. Początkowo miała z nami jechać nauczycielka matematyki p. Kosiek. Kiedy jednak zebraliśmy się, pod zegarem na wrocławskim dworcu głównym ze zdziwieniem zauważyliśmy, że naszym opiekunem będzie p. Taczyński. Na tym niespodzianki się skończyły i dalej wszystko poszło zgodnie z planem. Po dwóch godzinach dotarliśmy specjalnym pociągiem do Milicza i po dłuższym marszu dotarliśmy na teren zawodów. Trzeba pryznać, że wszystko było świetnie zorganizowane. My również nie zawiedliśmy i zajeliśmy wysokie miejsca. W sumie w Marszach brały udział 74 zespoły gimnazjalne.VI miejsce zajął patrol w składzie:
Nikola Biały, Michał Dębowy, Iga Karbowiak
W sumie zdobyli 877 punktów.


VII miejsce zajął patrol w składzie:
Maciej Doruch, Tomasz Drab, Hanna Siwek
W sumie zdobyli 861 punktów.


XXXIX miejsce zajął patrol w składzie:
Mariusz Bojarojć, Stanisław Woźny, Kamil Andrzewski
W sumie zdobyli 566 punktów.


Po zakończeniu zawodów udaliśmy się na zwiedzanie miasta. Przeszliśmy koło kościoła pokoju i dotarliśmy na Rynek. tutaj urządziliśmy sobie pamiątkową sesję. Niestety nasz pomysł zwiedzania nie okazał się dość szczęśliwym. Inni uczestnicy nie podzielili naszego krajoznawczego zapału i udali się bezpośrednio na stację. Kiedy wreszcie i my dotarliśmy do pociągu, zostały juz tylko miejsca stojące. Może nie do końc stojące, bo podłoga w przedsionku też jest wygodna :). Do Wrocławia wróciliśmy pod wieczór.

(JT)

Autorzy fotografii: 
Nikola Biały, Grzegorz Smoła, Jan Taczyński

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby Państwa zdjęcie lub zdjęcie z państwa wizerunkiem, było zamieszczone w galerii, proszę przesłać informacje na adres email: jan.taczynski@wp.pl. Po otrzymaniu informacji zdjęcie zostanie usunięte.

Komentarze

Popularne posty