Czekamy na Boże Narodzenie

 
Tegoroczne spotkanie Bożonarodzeniowe przebiegało bardzo uroczyście i było niezwykle ciekawe. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli języków mogliśmy wysłuchać koncertu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w kilku językach (niemieckim, angielskim i rosyjskim). Spotkanie było przeplatane okolicznościowymi cytatami i złotymi myślami przygotowanymi przez s. Scholastykę. Samorząd uczestniczył w przygotowaniu sprzętu.


Po mile spędzonej godzinie na sali gimnastycznej, wszyscy zaczęli wychodzić do klas na spotkania z wychowawcami. Przy wyjściu czekała ich niespodzianka. Nasz przewodniczący – Marek Cielecki, wcielił się w rolę renifera i rozdawał cukierki. Był to mikołajkowo – bożonarodzeniowy prezent od Samorządu dla wszystkich uczniów.


Na zakończenie dnia spotkaliśmy się w gronie klasowym, aby złożyć sobie życzenia i wymienić się prezentami. W spotkaniu udział wzięła nasza współwychowawczyni pani Anna Ziemiańska - Sulima.

Autorzy fotografii: Jan Taczyński, Kasia Sobczak

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby Państwa zdjęcie lub zdjęcie z państwa wizerunkiem, było zamieszczone w galerii, proszę przesłać informacje na adres email: jan.taczynski@wp.pl. Po otrzymaniu informacji zdjęcie zostanie usunięte.

Komentarze

Popularne posty