Przygotowania do egzaminu gimnazjalnego

Z każdego przedmiotu, nauczyciele w naszej szkole starają się Was przygotować jak najlepiej do nadchodzącego egzaminu gimnazjalnego. Służą temu specjalne zajęcia. Czasem, nie da się ukryć jest ich bardzo dużo i szczelnie wypełniają Wasz tygodniowy grafik. Dotychczas wychodziłem z założenia, że materiał z geografii w klasie trzeciej jest doskonałą podstawą do bieżącego przypominania zagadnień z zakresu podstaw geografii, dlatego nie sa potrzebne specjalne godziny na powtórki. 

Egzamin gimnazjalny 2009, fot. K. Rzeźniczak
Nie chce Was jednak zostawić samych sobie, choć w kwestii bieżącego powtarzania na lekcji, nic się nie zmieniło. Proponuję Wam cykl 15 spotkań o zmiennej tematyce, ale stałej porze dla wszystkich klas. Najbliższe spotkanie:

wtorek 15 września 2015, w sali 36.
godzina 7.10-7.55


W poprzednim roku szkolnym przetestowaliśmy jak to działa i wyszło całkiem sprawnie. Nie musicie chodzić na wszystkie spotkania. Zajęcia będą odbywać się według zaprezentowanego poniżej grafiku. Wystarczy, że odnajdziecie interesujący Was temat, zarezerwujecie sobie ten czas i zmotywujecie się do wcześniejszej pobudki i powtórzycie co trzeba!

Zapraszam!


Komentarze

Popularne posty