Dzień Nauczyciela

Jak co roku, 14 października, obchodzony jest Dzień Nauczyciela. W tym roku przypadło mi zadanie zorganizowania uroczystości. Długo się zastanawiałem jak wszystko rozegrać. Na szczęście z pomocą przyszedł Samorząd Uczniowski, który mając trochę szalone pomysły zaproponował, aby zorganizować ceremonie wręczenia srebrnych sztućców. Były tylko cztery kategorie, więc, żeby nikt nie poczuł się pominięty nauczyciele otrzymali kwiatki. 

W drugiej części spotkania, odegrane zostały krótkie scenki obrazujące zwykły dzień w szkole. W holu przy wejściu głównym została zaaranżowana klas lekcyjna, ustawiliśmy też krzesła dla widowni. Pierwszą lekcją była geografia, następnie historia, a na koniec język polski. Lekcje zostały przedstawione w śmieszny sposób, co widocznie bawiło nauczycieli i absolwentów, którzy tego dnia bardzo licznie nas odwiedzili.

Na sam koniec głos zabrała pani Molenda, która w imieniu Rady Rodziców, na ręce pani Dyrektor złożyła podziękowania wszystkim nauczycielom.

Autorzy fotografii: Paulina Perkal, Jan Taczyński

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby Państwa zdjęcie lub zdjęcie z państwa wizerunkiem, było zamieszczone w galerii, proszę przesłać informacje na adres email: jan.taczynski@wp.pl. Po otrzymaniu informacji zdjęcie zostanie usunięte.Komentarze

Popularne posty